Dolar 32,2479
Euro 35,0061
Altın 2.433,02
BİST 9.814,19
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Adana 24°C
Az Bulutlu
Adana
24°C
Az Bulutlu
Per 25°C
Cum 25°C
Cts 25°C
Paz 28°C

Atlantik partilerinin hepsi bölündü ve kargaşa içinde! Millî devletin kalesi var / Doğu Perinçek yazdı

Atlantik partilerinin hepsi bölündü ve kargaşa içinde! Millî devletin kalesi var / Doğu Perinçek yazdı
30 Mart 2024 15:07
A+
A-

Yarınki seçimAtlantik sisteminin Türkiye’deki son seçimidir.

Atlantik sisteminden kastımız, Türkiye’de 1980 sonrasında 24 Ocak Ekonomisiyle ve 12 Eylül Gladyo Darbesiyle kurulan sistemdir.

ABD’NİN MİLLÎ DEVLETİMİZİ TASFİYE GİRİŞİMİ

ABD’nin dayattığı bu sistemin özü, Türkiye’nin millî devletinin dağıtılmasıdır.

Ekonomi programları, millî devletin temeli olan millî ekonomiyi çökertmekti. Avrupa Gümrük Birliği yoluyla gümrükler aşağı çekildi, millî sanayiye darbe indirildi. Kamu iktisadî teşekkülleri özelleştirildi. Köylü kambur ilan edilip çiftçiye destekler kaldırıldı. Devlet küçültüldü, emekliye emekçiye hizmetler kesildi. Sanayi ve tarım bile ithalata bağımlı hale getirildi, ithalat patladı. Türkiye 500 Milyar dolar borca batırıldı. Devlet de borçlu, millet de borçlu!

Siyasal programları, Türk milletini etnik, mezhepsel ve tarikat bölünmeleriyle parçalamak, Türksüz anayasa yapmak, Türk milletini anayasa dışına sürmek, PKK bölücülüğünü Meclise almak, Güneydoğu belediyelerini bölücülüğe teslim etmek, yerel yönetimleri güçlendirmek perdesi altında özerkliğin zeminini hazırlamak, Avrupa özerklik şartını kabul etmek, Türkiye topraklarının bir kesimini de içine alan İkinci İsrail planına zemin hazırlamak, Devleti zaafa düşürmek, Ankara’yı Washington ve Brüksel’e bağlamaktı.

Kültürel programları, “yaşam tarzlarına özgürlük” adı altında, cemaatlere alan açmak, etnik kültürel kimlikler oluşturmak, Türk milletini tarihsiz bırakmak, LGBT’ye özgürlük dayatmasıyla erkeği kadın kadını erkek yapmak, bireyciliği ve çıkarcılığı egemen kılmak, millî devrimci kültürü tasfiye etmekti.

MİLLÎ DEVLET DİRENDİ MİLLÎ ORDU DİRENDİ MİLLET DİRENDİ VATAN PARTİSİ KILAVUZ OLDU

Millî Devlet, Büyük Ortadoğu Projesine teslim olan iktidarlara, ABD’nin oyuncağı olan sahte muhalefete, bütün ihanetlere rağmen direndi.

ABD’nin millî devleti yıkmak için, FETÖ-AK Parti ortaklığı eliyle inşa ettiği Silivri Duvarını Vatan Partisi önderliğinde yıktık. Türk Silahlı Kuvvetleri’ni ABD’nin esaretinden kurtardık. ABD’nin üzerimize sürdüğü PKK’yı hendeklere gömdük. 15-16 Temmuz 2016 gecesi, FETÖ Gladyosunu Ordu-Millet işbirliğiyle ve silahla ezdik. NATO generallerini Silivri Duvarına tıktık.

Millî Devlet direndi, Millî ordu direndi. Millet direndi, Bu süreçte Vatan Partisi Millî Devletin güçlerine kılavuz oldu.

MİLLÎ DEVLETİ DAĞITAMADILAR KENDİ PARTİLERİ DAĞILIYOR

Atlantik sisteminin partilerini halk ibretle izliyor.

Manzara, çıkarcılığın, açgözlülüğün, yiyiciliğin, yolsuzluğun, alaverenin dalaverinin, ayak oyunlarının, yozlaşmanın, çürümenin, kimlik ve karakter yitirmenin, milletin değerlerine ihanetin manzarasıdır.

ABD emperyalizmi ve İsrail, Türkiye’nin millî devletini dağıtamadı. Şimdi kendi partileri dağılıyor. Milletimize ekonomik yoksullaşma, esaret ve yozlaşma dayatan sistemin krizi, sistem partilerini de içine aldı. Sistem partilerinin hepsi, istisnasız hepsi, iç kavgalar ve parçalanma içinde kargaşalığa sürüklenmiştir.

En başta PKK ve güdümündeki DEM Partisi, CHP ittifakı ile AK Parti ittifakı seçenekleri arasında bölünmektedir. DEM, sözlüğe bakın, kan anlamına geliyor ve kendi döktükleri kanda boğulacaklardır.

CHP ve İYİ Parti’nin sicilleri, ABD Derin Devletinin kayıtlarındadır. Washington’ın iktidar planlarında görevlendirildiler ve şimdi sonuçlarını yaşıyorlar. Bu partilerin içindeki millî birikim isyan halindedir.

AK Parti, içindeki Amerika’dan bir türlü kurtulamadı. Abdullah Gül gitti, Babacan gitti, Davutoğlu gitti, ama AK Parti’deki ABD yığınağı bitmedi. Ülkeyi bir dar boğaza sürüklediler ve şimdi New York bankalarının, Londra bankalarının kapılarında çare arıyorlar. Dahası, bir zamanların Türksüz Anayasa girişimini mezardan çıkartma çaresizliğine düştüler. 2023 seçimi öncesinde HÜDAPAR ve Yeniden Refah Partisi ile ittifak kurdular. Müttefikleri PKK’nın ve CHP’nin yandaşı çıktı. O partiler de bölücülük çıkmazında ve Ortaçağ karanlığında bölünüyor.

Halkımızı Suriyeli ve Afgan konuklarımızla çatışmalara kışkırtan, ABD-İsrail planlarına hizmetindeki sabıka kayıtlarıyla MOSSAD raporlarına giren Parti de zafere değil bozguna gidiyor. İçindeki vatanseverlik, isyan halindedir.

Bir de Türkiye’de işçi, emekçi, Sol gibi tabelalar altında, PKK’nın piyonluğunu yapanlar, kendi tabelalarına ihanet edenler var. İçlerindeki kavga ve kargaşalık, Türk olmayı kabul etmedikleri, millî devlete karşı tarafta saf tuttukları, PKK’dan çıkar elde ettikleri içindir.

MHP’ye gelince AK Parti’ye sadakat hizmetinde kimliğini yitirmenin sonuçlarını yaşamaktadır. AK Parti’ye teslimiyet, yol ayrımındadır.

MİLLÎ DEVLETİN ULUSLARASI SAVAŞI

Türkiye’de siyasal mücadele, 1980 yılından bu yana millî devlet mevzisindedir. Şimdi kesin hesaplaşma dönemine giriyoruz.

Bu boy ölçüşme, bölge ve dünya düzlemindedir.

Kuzeyimizde Rusya, Azerbaycan ve Abhazya, Atlantik sistemine karşı millî devlet mevzisinde savaşıyor.

Güneyimizde Suriye, Irak, Filistin ve Yemen, millî devlet mevzisinde savaşıyor.

Doğumuzda İran ve Çin Halk Cumhuriyeti, millî devlet mevzilerinde tetikte.

MİLLÎ DEVLETİN SAHİBİ VAR

Türkiye’de devleti zaafa uğratanlar var, PKK’yı Meclise alanlar var, PKK ve DEM’i koyunlarına alanlar var, Bölücülükle ve Ortaçağ kuvvetleriyle birlikte yeniden anayasa yapmayı planlayanlar var. Ancak işte onların hallerini herkes görüyor.

Ancak onların hepsi Atlantik güdümünde toplansın, Türk Milleti ve Millî Devletin güçleri onlardan güçlüdür. Onların oy pusulasındaki kalabalıklarına bakmayınız, tek başına Vatan Partisi onlardan güçlüdür. Çünkü Vatan Partisi, Millî Devletin kalesidir. Vatan Partisi, yaşanan stratejik süreci, 1980’de doğru belirlemiştir ve millî devlet mevzisinde strateji belirleyen, siyaset üreten ve ateş hattında mücadele eden konumda görev yapmıştır.

Atlantik Partileri bünyesinde Türküyle Kürdüyle Sünnisi ve Alevisiyle Türk milletinin isyanı başlamıştır. Ve o isyan, Vatan Partisi kalesinde birleşme sürecine girmiştir.

Önümüzdeki süreç zorludur. Ancak bu zorlu sürecin ateşe dayanıklı bir önderliği var.

Millî Devlet siperindeki Vatan Partisi, yedi ateşten geçmiştir ve 77 ateşten geçmeye hazırdır.

Atlantik güçleri ise, ABD’nin ve İsrail’in korkaklığını paylaşıyorlar. Binlerce yıllık Türk devlet birikimini karşılarına alıyorlar.

Türk milletinin devlet mirasının tapusu binlerce yıllıktır.

Millî devletin Türk milleti gibi bir sahibi var.

Millî devletin Türk Silahlı Kuvvetleri ve Türk Polisi gibi bir silahlı gücü var.

Millî devletin Vatan Partisi gibi bir kalesi var.

Açılın kapılar, Üretim Devrimine, bağımsızlığa, özgürlüğe, kardeşliğe gidiyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.